סאגה פיקוח בניה

"השקט והביטחון שלך"

קבל יעוץ לפרויקט הבא שלך

050-408-2645

ניהול פרויקטים

כל פרויקט בנייה מחייב פיקוח הדוק על ידי צוות מקצועי ומיומן. כדי להבטיח את הצלחת הפרויקט ואת איכות הבנייה חשוב לשכור חברה מקצועית ומובילה לניהול, פיקוח, תכנון ותיאום פרויקטים של בנייה, חשוב לדעת כי חברת ניהול פרויקטים מציעה מעטפת שירותים רחבה משלב התכנון, דרך העבודות באתר הבנייה ועד לשלב קבלת המפתח, כלומר עד לשלב אכלוס המבנה.

תכנון ובנייה מקצועיים – בהתאם לתקנים

יזמי בנייה מעוניינים כי הפרויקט שלהם יצליח ויאושר במהירות בהתאם לתכנית הבנייה, זאת ללא חריגות כספיות וללא עיכובים מיותרים.  חברת הפיקוח וניהול הפרויקט דואגת לניהול קפדני ומקצועי של הפרויקט בבנייה, בין אם מתכננים לבנות בית פרטי ובין אם מתכננים בניין מגורים, מגדל משרדים, מבנה מסחרי, מפעל או מחסן לוגיסטי.

חברת ניהול פרויקטים בבנייה מנהלת את כל השלבים הנדרשים להקמת המבנה וזאת משלב התכנון. החברה מחויבת לחוזה עבודה הכולל לוחות זמנים הנקבעים מראש, עלויות, תקציב, חומרי גלם, היתרי בנייה ועוד.

צוות מקצועי של חברת הניהול אחראי לכך שהמבנה יעמוד בכל התקנים המחייבים בארץ או בעולם, וכי קבלני הביצוע בשטח יבצעו את מלאכתם על הצד הטוב ביותר. במידה ומתעוררות בעיות וחריגות, חייבת חברת הניהול להציע פתרונות מיידים תוך תיאום העבודות באתר הבנייה כדי לעמוד בתקציב  ובלוח הזמנים.

מה כולל השירות של חברת ניהול פרויקטים בבנייה?

לחברה תפקיד מרכזי בהצלחת הפרויקט, והיא מציעה מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין השאר:

  • תכנון מקצועי ואיכותי של הפרויקט
  • תכנית מפורטת לבניית שלד המבנה לאחר בדיקות ומדידות בשטח
  • תמחור נכון של חומרי הבניה
  • תכנון תקציב הכולל בקרת סיכונים
  • בחירת קבלנים וספקי שירות
  • תיאום עבודות באתר הבניה בין הקבלנים ואנשי המקצוע השונים
  • אחריות על בטיחות וגהות בעבודה
  • פיקוח הדוק על העבודות באתר הבניה בהתאם לשלבי התקדמות הפרויקט
  • פתרון בעיות בשטח
  • דיווח שוטף ללקוח

מדוע כדאי להזמין שירותי ניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה?

בפרויקט בנייה מעורבים הרבה מאוד אנשי מקצוע וגורמים שונים, והוא מורכב וקשה ודורש ניהול, מעקב ופיקוח יום יומיים קפדנים.

חברת ניהול פרויקטים לבנייה מעניקה שקט נפשי לכל לקוח, בין אם הוא אדם פרטי, יזם או חברה קבלנית. היא מספקת מעטפת כוללת של פתרונות לניהול הפרויקט על הצד הטוב ביותר, עוקבת ומפקחת על כל שלבי ביצוע הפרויקט, ודואגת לעמידה בלוחות הזמנים. כל חריגה מהם פירושה ייקור הפרויקט  והפסדים כלכליים.

מנהל פרויקטים בבנייה מלווה את הפרויקט החל משלב התכנון ועד שלב האכלוס. מתפקידו הוא מבין בתפריטי התכנון והבניה, לרבות הרישויים והאישורים השונים הנדרשים. נוכחות של חברת ניהול פרויקטים לבנייה שומרת על האינטרסים של הלקוח, מדווחת לו על ההתקדמות של הפרויקט  בשטח ומסייעת במציאת פתרונות יעילים לכל בעיה ודרישה.