סאגה פיקוח https://saga-inspector.co.il/ סאגה פיקוח בניה, החברה המובילה בניהולו של שמואל גלברמן. לחברה ניסיון בניהול של פרויקטים גדולים במיוחד בישראל ובאפריקה, לקבלת ייעוץ מתקדם צרו קשר באתר החברה Tue, 05 Jul 2022 21:30:33 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.5.5 פיקוח בניה – המדריך המלא https://saga-inspector.co.il/2019/09/27/%d7%a4%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%97-%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%94-%d7%94%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%94%d7%9e%d7%9c%d7%90/ Fri, 27 Sep 2019 09:10:11 +0000 https://saga-inspector.co.il/?p=1468 The post פיקוח בניה – המדריך המלא appeared first on סאגה פיקוח.

]]>

פיקוח בניה הוא החוט המקשר בין ניהול פרויקט בניה לבין בעלי המקצוע השונים אשר מבצעים את משימות הבנייה וההקמה הרבות, הכרוכות בבניית מבנה מגורים או משרדים. קבלן או יזם המבקשים להקים פרויקטים עם בנייה איכותית צריכים לשים דגש רב על בחירה נכונה של חברת ניהול פרויקטים ומינוי מפקח בניה מטעמה תוך הגדרה מדויקת של תפקידיו. 

מהן המשימות של מפקח הבניה?

 • מייצג את היזם או הקבלן ושומר על האינטרסים שלו מול הגורמים המעורבים בבנייה.
 • מלווה באופן צמוד ומדויק את יישום תוכניות הבניה מדויק ודואג לשלב ולתאם ביניהן. 
 • יפקח על איכות החומרים שיהיו בשימוש באתר הבנייה. יפקח על בניית השלד וביצוע גימורים ברמה איכותית. כולנו מכירים פרויקטים שלאחר סיום בנייתם מתגלים ליקויים כמו רטיבות, סדקים חמורים עד קריסת מרפסות. 
 • המפקח ינהל כתבי כמויות והתקשרויות מול ספקים ובעלי מקצוע. כמו כן, יתאם ויפקח על הגעתם לאתר הפרויקט ויוודא ביצוע נכון ויעיל.

דגשים חשובים בעבודת מפקח הבנייה 

אין חובה על פי חוק למנות מפקח בניה ואין הגדרה בחוק לתפקיד זה ומכיוון שכך, כל אחד יכול למלא תפקיד של מפקח. יזם המבקש  להבטיח איכות, חייב להעסיק מפקח בנייה בעל השכלה, בקיאות וניסיון בתחום הבנייה. עבודת המפקח וניהול הפרויקט תבטיח ליזם תהליך בנייה איכותי, יעיל, חסכוני שאינו מתארך יתר על המידה.

היזם יקבל ממפקח הבניה דיווחים שוטפים על התקדמות הבניה והתראות על חוסרים, ליקויים ותקלות בזמן אמת. הציפייה היא שלמפקח הבנייה תהיה יכולת לפתור בעיות לפני שהן מתרחשות והופכות קריטיות.   

בנייה איכותית מעלה ערך

לצורך ההמחשה ניקח לדוגמא את אזור צפון הארץ, חיפה וסביבתה. באזור זה מוקמים מאות פרויקטים של מגורים וקיימות תוכניות רבות להתחדשות עירונית על ידי פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי. ריבוי הפרויקטים מעלה את הצורך בחברות ניהול פרויקטים ובמפקחי בנייה איכותיים אשר מסוגלים לעמוד בהקמת פרויקטים גדולים תוך עמידה בלוח זמנים ושמירה על בקרת איכות בבנייה. 

מילוי תפקידיו הרבים של מפקח הבניה תוך דגש על ניהול צוותי הבניה ופיקוח על התוצרים שלהם יביאו לתוצאות מרשימות, ללא ליקויים משמעותיים עם גימור ואיטום  ברמת איכות גבוהה ובסופו של דבר גם להעלאת ערך הדירה בעת הערכות שמאי מקרקעין בצפון עבור הרוכשים הפוטנציאלים. 

מעורבות נוספת של שמאי מקרקעין בצפון היא בתחום ליווי בניית פרויקטים מסוג זה מטעם בנק אשר מלווה פיננסית את הפרויקט. שמאי מקרקעין בצפון מתמחה בתוכניות האזוריות ובתב"ע העירונית, בקי בתהליכי בנייה יודע לזהות ליקויי בנייה ולהעריך את שווי הנכס בשקלול פרמטרים אלה. 

לסיכום, פיקוח הבניה המתבצע כראוי, חשוב מאין כמותו ועשוי לתרום באופן משמעותי לבנייה איכותית, נעדרת ליקויים אשר מעלה את ערך הדירה עבור הרוכשים ומעניקה להם תנאי מגורים ברמה גבוהה ללא נזקים ותקלות.

 

The post פיקוח בניה – המדריך המלא appeared first on סאגה פיקוח.

]]>
קונסטרוקטור https://saga-inspector.co.il/2018/07/22/1406/ Sat, 21 Jul 2018 22:24:20 +0000 https://saga-inspector.co.il/?p=1406 The post קונסטרוקטור appeared first on סאגה פיקוח.

]]>

קונסטרוקטור למניעת הסכנה הבאה

הקונסטרוקטור הוא התפקיד החשוב ביותר לאורך כל מיזם הנדסי חדש, מתחילתו ועד סופו ובעל אחריות כבדה בפיקוח על פרויקטים במבנים קיימים שמתקיימים בהם שיפוצים, תוספות או פרויקטים משולבים כמו תמ"א 38.

אחריות על חוזקו של המבנה

יזם או קבלן המעוניין לבנות בניין חייב קונסטרוקטור שילווה אותו ויבצע את כל החישובים ההנדסיים כדי שהבניין יהיה חזק, מסיבי ויהיה מסוגל להחזיק את כל המשקל הכבד שיוצב בקומות השונות של הבניין.

אם מדובר לדוגמה על מפעל, היסודות אמורים להחזיק את משקלם של מכונות תעשייתיות, קווי ייצור ומוצרים מוגמרים שמשקלם הכולל הוא כבד במיוחד.

אם מדובר במבנה מגורים, הוא אמור לאשר יסודות שיחזיקו את המשקל הממוצע בכל דירה הכולל את מספר האנשים, הציוד והתכולה בתוספת משקל רב ליתר ביטחון . אם היסודות מתאימים לחישובים הללו בלבד, הם אינם יכולים לשאת לדוגמה משקל של בריכת שחייה יצוקה ותכולה של 20 קוב מים או למעלה מכך מכיוון שזה ייצור עומס רב על הבניין ועלול לגרום לאסון.

אחריות על יסודות המבנה למניעת תזוזה

דיירים רבים מעוניינים לבצע שיפוץ בדירתם הכולל שבירת קיר מסוים כמו לדוגמה בין המטבח לסלון כדי ליצור חלל גדול ומרחב משפחתי הרבה יותר נעים. טרם שבירת הקיר יש להזמין קונסטרוקטור שיבדוק את הקיר פיזית וגם את תכניות הבניין כדי לבדוק אם מדובר בקיר תומך שהוא חלק מיסודות המבנה או אם מדובר בקיר אחר. המגמה היא לא לשבור קירות תומכים כי זה עלול לסכן את יציבותו של הבניין . קיר אחר אפשר לשבור ללא בעיה.

הקונסטרוקטור יעביר ללקוח אישור בכתב החתום על ידו, עם שמו ומספר הרישיון שלו, על כך שמבחינה הנדסית אפשר לשבור את הקיר .

אחריות על היציקה

היציקה היא אבן היסוד לחוזקו של המבנה. הקונסטרוקטור מחייב את הקבלן להעביר למעבדת בדיקת איכות דגימות של הבטון בכל אחת מהיציקות. המעבדות הממוחשבות מעבירות לאחר פרק זמן מסוים את תוצאות הבדיקות החשובות מאד להמשך תהליך הבנייה.

אחריות בעבודות שיפוצים

מפקח בניה המבצע בקרה ופיקוח על עבודות שונות בתחום השיפוצים מוודא כי כל הקבלנים פועלים על פי כתבי הכמויות מבחינת סוגי חומרי הגלם, שהעובדים מבצעים את עבודתם באופן מיומן ומקצועי ושהם מקפידים בראש ובראשונה על כללי הבטיחות כמו לדוגמה – אי השלכת קרשים של הפיגומים מהקומות העליונות למטה, חבישת קסדות מגן, משקפי בטיחות בעת ביצוע ריתוכים וכו'.

שמירה על כל נהלי העבודה תבטיח בניינים בטוחים כדי שלא יקרו בהם אסונות.

 

The post קונסטרוקטור appeared first on סאגה פיקוח.

]]>
שילוב של פיקוח בניה בפרויקט תמ"א 38 https://saga-inspector.co.il/2018/07/20/%d7%a9%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%91-%d7%a9%d7%9c-%d7%a4%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%97-%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%94-%d7%91%d7%a4%d7%a8%d7%95%d7%99%d7%a7%d7%98-%d7%aa%d7%9e%d7%90-38/ Thu, 19 Jul 2018 21:30:56 +0000 https://saga-inspector.co.il/?p=1400 The post שילוב של פיקוח בניה בפרויקט תמ"א 38 appeared first on סאגה פיקוח.

]]>

פרויקט תמ"א 38 הוא מיזם הנדסי מורכב הדורש פיקוח בניה ייחודי .

מהו פרויקט תמ"א 38

מהותו של הפרויקט בביסוס יסודות הבניין כדי להכין אותו במקרה אפשרי של רעידת אדמה . חיזוקו המסיבי של המבנה ימנע את קריסתו במקרה של אסון טבע. לאחר חיזוק המבנה, מתווספות מעל הגג הנוכחי של הבניין כמה קומות שכל אחת מהן מכילה מספר דירות.

קיימים מבנים שבהזדמנות זו גם מוסיפים מעלית, מרפסות, ממ"דים על פי רצון הדיירים, בהתאם להחלטות הוועד, האפשרויות ההנדסיות במקום והעלויות הכספיות.

התכניות המפורטות מועברות בשלב ראשון לוועדה המקומית לתכנון הבוחנת אותן ומאשרת אותן כמות שהן או מאשרת אותן לאחר ביצוע שינויים ודרישות של הוועדה.

נציגות הדיירים בוחרת חברת פיקוח שתנהל את הפרויקט מתחילתו ועד סופו. חברה זו מרכזת את כל התחום המקצועי כדי להגן על הדיירים.

וועד הבית והמפקח בוחרים יחד יזם בעל ניסיון בתחום זה שיש עליו חוות דעת חיוביות ושהוא ביצע פרויקטים מוצלחים של תמ"א 38 . ההסדר הוא שהיזם מבצע את כל הליך התמיכה ההנדסי על חשבונו, הדיירים אינם משלמים עבור מהלך זה ובתמורה מוכר היזם את הדירות שמתווספות לבניין בקומות העליונות וכך נוצר לו רווח נאה מהמיזם.

פיקוח על פרויקט תמ"א 38 בשלב הביצוע

המפקח הוא נציגם של בעלי העניין ומייצג את זכויות הקרקע שלהם במקום. הוא מכיר את התכניות באופן מעמיק והוא זה שידאג שכל הפרויקט יבוצע על פיהן ועל פי כתב הכמויות שהוכן.

תפקידי הפיקוח:

 • פיקוח על לוחות הזמנים לאורך כל הפרויקט.
 • בדיקת חומרי הגלם והציוד הנמצאים בשימושם של קבלני המשנה ואישורם.
 • אכיפת נהלי הבטיחות באתר.
 • שמירה על התשתיות הקיימות כך שלא ייפגמו במהלך הבניה.
 • פיקוח ובקרה על מקצועיותן של עבודות הבניה . עבודה שלא בוצעה כיאות, הקבלן יפרק אותה ויבצע אותה מחדש.
 • פיקוח צמוד של מהנדס בניין מטעם הפיקוח.
 • העברת דוחות לדיירים על התקדמות הפרויקט.
 • ביצוע תחשיבי תקציב מול עלויות בפועל .
 • מעקב אחר קבלת טופס 4 בקומות החדשות .
 • תהליך מסירת הדירות לדיירים הוותיקים והחדשים.
 • עריכת פרוטוקול ליקויים שיש לתקנם עד תום שנת האחריות הראשונה.

הימצאותו של פיקוח בפרויקט תמ"א 38 הוא אקוטי לאור העובדה שמדובר בפרויקט מאד מורכב ולדיירים אין די ידע הנדסי כדי לפקח ולבקר את פעולותיו של היזם וזה עלול להיות בעוכריהם.

 

 

The post שילוב של פיקוח בניה בפרויקט תמ"א 38 appeared first on סאגה פיקוח.

]]>
פיקוח בנייה https://saga-inspector.co.il/2018/05/25/%d7%a4%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%97-%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%94/ Thu, 24 May 2018 22:14:01 +0000 https://saga-inspector.co.il/?p=1352 כשניגשים לעבודת בנייה של פרוייקט חדש חושבים ישר על אדריכל המתכנן את המבנה, קבלן האוסף את אנשי המקצוע הדרושים ואלה המוציאים את התכנון לפועל. על פני הדברים הכל נראה קל ומתוכנן כהלכה אך עם זאת לא תמיד כך הדבר ולא תמיד הדברים יצאו לפועל כפי שתכננתם. ליקויים רבים יכולים להופיע בתהליך זה, קבלן שלא מבין […]

The post פיקוח בנייה appeared first on סאגה פיקוח.

]]>
כשניגשים לעבודת בנייה של פרוייקט חדש חושבים ישר על אדריכל המתכנן את המבנה, קבלן האוסף את אנשי המקצוע הדרושים ואלה המוציאים את התכנון לפועל. על פני הדברים הכל נראה קל ומתוכנן כהלכה אך עם זאת לא תמיד כך הדבר ולא תמיד הדברים יצאו לפועל כפי שתכננתם. ליקויים רבים יכולים להופיע בתהליך זה, קבלן שלא מבין את תכנון האדריכל או חוסר עבודה לפי נהלים מקובלים יכולים להוביל לסכנה של ממש. כדאי לדאוג שכל החלקים בפאזל הבנייה אותו תרצו להרכיב יעבדו כהלכה עליכם להעסיק מישהו שידאג לתאם על כל הגופים ולפקח שכולם עושים את עבודתם כפי הדרוש ולפי התקן המקובל, לשם כך קיים מפקח בנייה.

מדוע חשוב להעסיק מפקח בנייה?

כמו שהוזכר כבר למעלה מפקח בנייה דואג לתאם בין כל הגופים ואנשי המקצוע הפועלים על מלאכת הבנייה ומפקח עליה שתעמוד בתקן הבטיחות והסטנדרטיים שהציב הלקוח. על פני הדברים נראה שאת כל אלו יכול לבצע הקבלן אז למה בכל זאת לקחת מפקח בנייה? התשובה תמונה כאן בהשכלה ומיומנות.

קבלן בעיקר מתאם בין בעלי המקצוע והפועלים השונים ועובד על פי תוכניות שהוא קיבל מהמהנדס או האדריכל, הקבלן יכול להיות בעל יכולות תיאום ובנייה גבוהות אך עם זאת לרובם אין כלל השכלה בתחום, כל שעליו לעשות כדי לקבל רישיון הוא להירשם ולא נדרשת ממנו השכלה כלל. מנגד מפקח בנייה מורשה הוא בעל השכלה בתחום ובעל ידע נרחב בהנדסת מבנים ובתקנים הקיימים בשוק, אין זה חלילה אומר שקבלנים לא יודעים איך לבצע את עבודת אך עם זאת הידע שלהם בתחום מוגבל כפי שהייתם מעדיפים שניתוח שאתם עוברים ינוהל על ידי רופא כירורג ולא על ידי אחות חדר ניתוח.

מה המידע שחשוב להעביר למפקח הבנייה?

על מנת שהפרוייקט יעבור בהצלחה חשוב לספר למפקח הבנייה על הציפיות שלכם מהפרוייקט ולתאם איתו את הדברים הבאים:
 • התקציב שעומד לרשותכם לביצוע הפרוייקט.
 • מהו המועד אחרון בהחלט לסיום פרוייקט.
 • מהם ההיבטים המרכזיים שחשובים לכם שיהיו בפרוייקט, על מה אתם לא מוכנים לוותר וחשוב שידאג שיעשה.
 • מהם המערכות ובעלי המקצוע הלא שיגרתיים שאיתם אתם צפויים לעבוד (מערכות טיהור מיוחדות, מערכות סולריות וכ"ו).
אחרי שהגעתם להסכמה על כל אלו חשוב להעביר למפקח הבנייה את כל פרטי ההתקשרות עם בעלי המקצוע שבחרתם לעבוד. אם יש לכם לבטים בדבר בעלי המקצוע כדאי לכם להתייעץ עם מפקח הבנייה, המטרה שלו היא להיות היועץ והמכוון שלכם בכל תהליך הבנייה וגם ידע להגיד לכם מה אפשרי ומה לא בתהליך הבנייה, הוא יצביע על בעיות שיוכלו לצוץ בעתיד ויסב את תשומת לבכם לדברים חשודים וליקויים של בעלי מקצוע. אל תתפשרו על בתחום הפיקוח, כי בסופו של דבר הוא בעל המקצוע היחיד שדואג לסיים את הפרוייקט כהלכה ולא במהירות ובחיסכון על גבכם.

בסאגה ניהול פרוייקטים נדאג ליידע אתכם מראש על כל ההיבטים החשובים בתחום הבנייה של הפרויקט שלכם. את סאגה ניהול פרויקטים מנהל מפקח הבנייה שמואל גלברמן, שצבר לאורך השנים ידע וניסיון רב בתחום. אתם מוזמנים להתרשם מרשימה ארוכה של פרויקטים עליהם פיקחנו בעבר, ואף לברר אודות המלצות. בסאגה מאמינים כי עבודה מסודרת ופתוחה מול הלקוח מביאה לתוצאות מיטביות ולפרויקט מושלם!

The post פיקוח בנייה appeared first on סאגה פיקוח.

]]>
מפקח בניה- מה כדאי לכם לדעת? https://saga-inspector.co.il/2018/05/25/%d7%9e%d7%a4%d7%a7%d7%97-%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%94-%d7%9e%d7%94-%d7%9b%d7%93%d7%90%d7%99-%d7%9c%d7%9b%d7%9d-%d7%9c%d7%93%d7%a2%d7%aa/ Thu, 24 May 2018 22:13:23 +0000 https://saga-inspector.co.il/?p=1350 הרבה בעלי מבנים פרטיים או עסקיים שואלים לא אחת את עצמם, במיוחד בעת התחלת פרויקט, אם כדאי או מומלץ בכלל להשקיע משאבים כספיים בשירותיו של מפקח בניה. סיוע בשירותיו המקצועיים של מפקח הבניה עשוי לשנות את המצב מן הקצה אל הקצה  והכוונה היא לביטחון מוחלט של בניה איכותית על פי התכנית. ראשית כדאי כי תחליטו אם ברצונכם לשכור […]

The post מפקח בניה- מה כדאי לכם לדעת? appeared first on סאגה פיקוח.

]]>
הרבה בעלי מבנים פרטיים או עסקיים שואלים לא אחת את עצמם, במיוחד בעת התחלת פרויקט, אם כדאי או מומלץ בכלל להשקיע משאבים כספיים בשירותיו של מפקח בניה. סיוע בשירותיו המקצועיים של מפקח הבניה עשוי לשנות את המצב מן הקצה אל הקצה  והכוונה היא לביטחון מוחלט של בניה איכותית על פי התכנית. ראשית כדאי כי תחליטו אם ברצונכם לשכור שירותי פיקוח בניה או שירותי ניהול ובניה. בבניה הפרטית, ניהול ופיקוח הולכים יד ביד היות ומדובר על פרויקט שהוא קטן יחסית בהשוואה לפרויקטים גדולים יותר כמו בנייה של מבני תעשייה ומסחר.

מי שיפקח על היכולות של הקבלן יהיה המפקח על הבניה וכן רוב היזמים אין להם מושג בבניה אם מדובר על בית, משרד או כל מבנה עסקי אחר. הניסיון של מפקח בתחום הבניה, כבר ביצע בעבר פרויקטים רבים ומכוונים וכדאי להיעזר בשירותיו על מנת להצליח בפרויקט הבניה.

הקלה על זמנו של בעל המבנה

בנייה הינה הליך לא מבוטל הדורש הרבה זמן והתעסקות. אנשים רבים נותנים את שרביט הפיקוח של המבנה בידיהם של מפקחי בניה כך שיוכלו להתנהל בחייהם, אם בשאר עבודתם וחייהם הפרטיים כך שהם בטוחים וסמוכים כי הבנייה תתבצע על הצד הטוב ביותר. רובנו מוציאים את כל המשאבים הכספיים שלנו, על בית החלומות, יש ששוכרים אדריכל אך בעצם הדבר הראשון שיש לשכור הינו מפקח שיפקח היטב על הבניה ורק אז יש להתחיל בעיצוב אם של הבית או אם של העסק.

פיקוח על הבנייה מטרתו היא לא רק בניה איכותית כי אם תיאום ציפיות מול הקבלן ובעלי הבית אשר שכרו  את שירותיו למטרה זו. הדבר החשוב שיש לבדוק הינו האיטום, איטום שלא יהיה איכותי יוביל לנזקים במבנה הבית וכן לחדירה של מים בכל מיני מקומות.

בניה נכונה באמצעות מפקח בניה- ערך הבית שלכם יעלה

יש הבדל גם ברכישה של נכסים מיד שנייה לגבי איכות הבניה, בית שהפיקוח על הבניה היה איכותי והוא נבנה נכון יעלה את ערך הנכס הרבה יותר מאשר בית שיש בו ליקויי בניה, אם בתשתיות, באיטום ובגימור. לרוב שמאים מגיעים לבדוק את הנכס לפני הרכישה ובמקרים רבים השמאי מייעץ לא לרכוש את הנכס היות וההשקעה עליו היא לא כדאית או שלחילופין קיימים ליקויי בניה חמורים. מי שמעוניין לחשוב קדימה ולהתנהל נכון עם הנכס שהוא בונה כדאי כי תמיד ידאג שיהיה פיקוח איכותי ומקצועי על הבניה.

The post מפקח בניה- מה כדאי לכם לדעת? appeared first on סאגה פיקוח.

]]>
ניהול פרויקט בניה פרטית https://saga-inspector.co.il/2018/05/25/%d7%a0%d7%99%d7%94%d7%95%d7%9c-%d7%a4%d7%a8%d7%95%d7%99%d7%a7%d7%98-%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%94-%d7%a4%d7%a8%d7%98%d7%99%d7%aa/ Thu, 24 May 2018 22:12:32 +0000 https://saga-inspector.co.il/?p=1348 אין ספק שבניית בית פרטי הינה משימה מאתגרת, מורכבת וקשה לאנשים מהשורה, שהינם נטולי ידע, הכשרה וניסיון בתחום. על מנת להבטיח את איכות והצלחת העבודות ללא תקלות וליקוי בניה חמורים, תוך עמידה בלוחות זמנים והגדרות תקציב, מומלץ להשכיר את שירותי חברת סאגה ניהול פרויקטים בהנדסה אזרחית בע"מ המתמחה בפיקוח וניהול בניה פרטית. ליווי אישי לכל אורך […]

The post ניהול פרויקט בניה פרטית appeared first on סאגה פיקוח.

]]>

אין ספק שבניית בית פרטי הינה משימה מאתגרת, מורכבת וקשה לאנשים מהשורה, שהינם נטולי ידע, הכשרה וניסיון בתחום. על מנת להבטיח את איכות והצלחת העבודות ללא תקלות וליקוי בניה חמורים, תוך עמידה בלוחות זמנים והגדרות תקציב, מומלץ להשכיר את שירותי חברת סאגה ניהול פרויקטים בהנדסה אזרחית בע"מ המתמחה בפיקוח וניהול בניה פרטית.

ליווי אישי לכל אורך הפרויקט

שירותי ניהול בניה שאנו מספקים עבור בתים פרטיים מלווים את הלקוח לאורך כל הליכי ושלבי הבניה, ויבטיחו את ביצועם ברמות האיכות והדיוק הגבוהות ביותר.  העבודות יותאמו לאופי, מאפייני וצרכי הפרויקט וינוהלו בשקיפות מלאה עם זמינות מרבית לכל פניה ובקשה. בין היתר, אנו נוכל לסייע לכם בבחירת שטח לבניה, בבחירת מתכננים עבורו, בקבלת היתרים ואישורי בניה, באיתור בעלי מקצוע מנוסים ומהימנים, וברכישת חומרי גלם איכותיים במחירים משתלמים. כמו כן, אנו נסייע בניהול פרויקט הבניה לרבות תיאום עבודות אנשי המקצוע ובחינת איכות העבודה והיותה תואמת לדרישות החוק, מפרטים טכניים ורצונות הלקוח.

הליכים מקדימים לבניה

עימנו תזכו לליווי מקצועי צמוד גם בהליכי תכנון מקדימים מול גורם אדריכלי. הליווי כולל בחירת איש מקצוע מתאים וסיוע בתרגום רצונות הלקוח לכדי תוכנית אדריכלית מפורטת. כמו כן, תזכו לקבל מאתנו חוות דעת נוספת אודות טיב התוכנית והתאמתה לצרכים שלכם. מעבר לכך, אנו נסייע ונלווה אתכם באיתור ובחירת קבלנים ואנשי מקצוע הנדרשים לפרויקט, ובקבלת כל ההיתרים ואישורי הבניה הנחוצים.

פיקוח על עבודות הבניה

עבור עבודות הבניה עצמן אנו נספק שירותי פיקוח וניהול צמודים ושוטפים, שמקיפים את כל הגורמים, הקבלנים ואנשי המקצוע המעורבים בפרויקט. השירות כולל תיאומים בין גורמים שונים, פיקוח אחר שימוש נאות בחומרי גלם, וביצוע העבודות באופן מושלם מול מפרטים טכניים ברמת ביצוע גבוהה ביותר. כמו כן, יש לנו את הניסיון והיכולות על מנת לפתור בעיות שונות הצוצות בזמן אמת בשטח באופן מהיר, יעיל וחסכוני.

הזמנת שירותי פיקוח בניה

אם אתם מתכננים לבנות בית או וילה פרטית צרו קשר עוד היום עם חברת סאגה ניהול פרויקטים בהנדסה אזרחית בע"מ. פנו אלינו בטלפון 050-4082645 לקבלת שירותי פיקוח בניה מקצועיים, איכותיים ואמינים.

The post ניהול פרויקט בניה פרטית appeared first on סאגה פיקוח.

]]>
הבחירה המתבקשת עבור פיקוח בניה במרכז https://saga-inspector.co.il/2018/05/25/%d7%94%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%94-%d7%94%d7%9e%d7%aa%d7%91%d7%a7%d7%a9%d7%aa-%d7%a2%d7%91%d7%95%d7%a8-%d7%a4%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%97-%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%94-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/ https://saga-inspector.co.il/2018/05/25/%d7%94%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%94-%d7%94%d7%9e%d7%aa%d7%91%d7%a7%d7%a9%d7%aa-%d7%a2%d7%91%d7%95%d7%a8-%d7%a4%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%97-%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%94-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/#respond Thu, 24 May 2018 22:11:42 +0000 https://saga-inspector.co.il/?p=1346   אם אתם מחפשים מפקחי בניה במרכז שהינם מקצועיים, מנוסים ואמינים כדאי שתכירו את חברת סאגה ניהול פרויקטים בהנדסה אזרחית בע"מ. מדובר בחברה מוערכת ומובילה המספקת שירותי פיקוח בניה במרכז בסטנדרטים הגבוהים ביותר, וזאת עבור  קשת רחבה של פרויקטים בכל רמת מורכבות לרבות מבני מגורים, וילות, בניה מסחרית ותעשייתית. פיקוח שמבטיח את רמת ואיכות הבניה שירותי פיקוח בניה במרכז המסופקים על ידי […]

The post הבחירה המתבקשת עבור פיקוח בניה במרכז appeared first on סאגה פיקוח.

]]>

 

אם אתם מחפשים מפקחי בניה במרכז שהינם מקצועיים, מנוסים ואמינים כדאי שתכירו את חברת סאגה ניהול פרויקטים בהנדסה אזרחית בע"מ. מדובר בחברה מוערכת ומובילה המספקת שירותי פיקוח בניה במרכז בסטנדרטים הגבוהים ביותר, וזאת עבור  קשת רחבה של פרויקטים בכל רמת מורכבות לרבות מבני מגורים, וילות, בניה מסחרית ותעשייתית.

פיקוח שמבטיח את רמת ואיכות הבניה

שירותי פיקוח בניה במרכז המסופקים על ידי חברתנו יבטיחו התנהלות שוטפת, יעילה ומוצלחת של עבודות הבניה ללא עיגולי פינות, תקלות, ליקויים וחריגות  תקציב מיותרות. מנהלי הפיקוח של חברתנו ידרשו מכל קבלן ובעל מקצוע רמת ביצוע גבוהה מאוד של העבודות מבחינת כמות וסוג חומרי הגלם, אופן יישומם ותיאום מלא מול הגורמים האחרים בפרויקט. כלומר, בין אם מדובר בעבודות יציקה, איטום ובידוד, התקנת תשתיות ועבודות גימור, עימנו אתם יכולים להיות בטוחים שהן יבוצעו על הצד הטוב והיעיל ביותר.

שירותי פיקוח בניה יעילים וחסכוניים

גישת ושיטות העבודות שלנו מבטיחות לא רק קבלת מבנה באיכות גבוהה ביותר, התואמת מפרטים קיימים ואת דרישות החוק, אלא גם שהעבודות יבוצעו באופן יעיל וחסכוני. בין היתר, איכויות אלו יבואו לידי ביטוי באספקטים הבאים:

 • רכישת חומרי גלם מספקים איכותיים ואמינים עבור המחירים הזולים ביותר בשוק.
 • חוזי עבודה מול קבלנים שיבוצעו לאחר מכרז ויקבעו לאחר משא ומתן את עלויות עבודות הקבלן.
 • הקפדה על ביצוע עבודות בהתאם להגדרות תקציב וללא חריגות גדולות ויוצאות דופן.
 • התנהלות יעילה בין גורמי המקצוע השונים, החוסכת בעלות זמן עבודה.
 • טיפול בבעיות הצצות בזמן אמת בשטח באופן יעיל, מהיר והחסכוני ביותר, הלוקח בחשבון את נתוני הגדרות התקציב של הפרויקט.
 • מניעתם של ליקויי בניה – חיסכון בעלות הגבוהה של תיקונם בדיעבד.

גורם מגשר מקצועי ואמין

יתרון מהותי נוסף של שירותי חברתנו טמון בתקשורות פתוחה, זמינה וטובה בין המפקח לבעלי הפרויקט. התקשורת מבוססת על רמה גבוהה של אכפתיות ורצון להבין את צרכי הלקוח, עם שימת לב לדגשים החשובים לו. המפקח יתרגם לאיש מהשורה משמעותם והשלכותיהם של מושגים מקצועיים, ויגשר בינו לבין שאר הגורמים המעורבים בפרויקט.

The post הבחירה המתבקשת עבור פיקוח בניה במרכז appeared first on סאגה פיקוח.

]]>
https://saga-inspector.co.il/2018/05/25/%d7%94%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%94-%d7%94%d7%9e%d7%aa%d7%91%d7%a7%d7%a9%d7%aa-%d7%a2%d7%91%d7%95%d7%a8-%d7%a4%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%97-%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%94-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/feed/ 0
חברה לניהול פרויקטים הנדסיים https://saga-inspector.co.il/2018/05/25/%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%94-%d7%9c%d7%a0%d7%99%d7%94%d7%95%d7%9c-%d7%a4%d7%a8%d7%95%d7%99%d7%a7%d7%98%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%a0%d7%93%d7%a1%d7%99%d7%99%d7%9d/ https://saga-inspector.co.il/2018/05/25/%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%94-%d7%9c%d7%a0%d7%99%d7%94%d7%95%d7%9c-%d7%a4%d7%a8%d7%95%d7%99%d7%a7%d7%98%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%a0%d7%93%d7%a1%d7%99%d7%99%d7%9d/#respond Thu, 24 May 2018 22:10:11 +0000 https://saga-inspector.co.il/?p=1344 כאשר מחפשים חברות ניהול פרויקטים הנדסיים מהוות אמינות ומקצועיות תנאי בסיס, אשר יבטיחו את הצלחת העבודות. אלו בדיוק הנתונים שלנו בחברת  סאגה ניהול פרויקטים בהנדסה אזרחית בע"מ, בהיותנו חברה ותיקה ומנוסה במגוון סוגי עבודות ופרויקטים בכל קנה מידה, לרבות עבודות בניה של רבי קומות ובתים פרטיים, פיתוח כבישים, בניית מפעלים, מחסנים ואולמות תעשייה, רישוי עסקים, ותשתיות מבנים. […]

The post חברה לניהול פרויקטים הנדסיים appeared first on סאגה פיקוח.

]]>

כאשר מחפשים חברות ניהול פרויקטים הנדסיים מהוות אמינות ומקצועיות תנאי בסיס, אשר יבטיחו את הצלחת העבודות. אלו בדיוק הנתונים שלנו בחברת  סאגה ניהול פרויקטים בהנדסה אזרחית בע"מ, בהיותנו חברה ותיקה ומנוסה במגוון סוגי עבודות ופרויקטים בכל קנה מידה, לרבות עבודות בניה של רבי קומות ובתים פרטיים, פיתוח כבישים, בניית מפעלים, מחסנים ואולמות תעשייה, רישוי עסקים, ותשתיות מבנים. חברתנו חרטה על דגלה ערכים של יושרה ומצוינות, מסוגלת לפתור בשטח כל בעיה ומעניקה ליווי מקיף ומלא לכל צרכי הפרויקט בו היא מעורבת.

חברה מאושרת ומנוסה

לחברתנו יש את כל התעודות וההסמכות הנדרשות על מנת לעבוד בתחום ניהול פרויקטים. ברשותה של סאגה חברה לניהול פרויקטים עומד שמואל גלברמן, הנושא בתואר Practical Civil Engineerr עבור פיקוח, ניהול, תיאום ותכנון פרויקטים המסווגים כהנדסת בניין, הנדסה אזרחית עבור בניית כבישים, מבנים ותשתיות. זאת בנוסף להסמכות כהנדסאי בניין, שרטוט ותכנון אדריכלי, ומוסמך נושא תעודת בטיחות בבניה הנדסית ואתרי בניה.

כישורים אלו התבטאו בעשורים האחרונים במגוון פרויקטי בניה עבור גורמים פרטיים, תעשייתיים, מסחריים, מוסדיים ועסקיים במשק. מדובר בפרויקטים שאותם חברתנו ביצעה בארץ ובחו"ל, בין היתר עבור חברות תקשורת סלולארית, רשויות מקומיות וחברות חקלאיות. זאת גם ברמות מורכבות גבוהות כגון הקמת חוות חקלאיות, תחזוקת כבישים, עבודות עפר ותשתיות, בניית מפעלים, רשתות מסחר, אולמות מכירה ומחסנים. כמו כן, אנו נושאים בניסיון וידע רב בכל הקשור לבניה לצרכי מגורים, לרבות ניהול פרויקטי בניה של רבי קומות, ובניה פרטית של הרחבות דיור ווילות.

ניהול מקצועי ומקיף

עימנו  תזכו לשירותי חברת ניהול פרויקטים באופן מלא, שכן אנו מלווים את הפרויקט בכל שלביו החל משלבי היערכות וייזום התחלתיים, ועד לסיום הליכי הבניה  וקבלת מוצר סופי העומד בדרישות החוק, תוכניות הנדסיות ואדריכליות ורצונות הלקוח. שירותינו מתייחסים לכל הפרויקט כמכלול אחד וכל שלב לאורכו מנוהל בנפרד בהתאם לצרכיו. כל זאת, לאור שקיפות מלאה ומחויבות לבקרת תקציב, לוחות זמנים, ביקורת איכות, ניהל ידע וניהול סיכונים.

לשירותי ניהול פרויקטים הנדסיים

להזמנת שירותי חברת ניהול פרויקטים הנדסיים ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר עם חברת סאגה בטלפון 050-4082645.

The post חברה לניהול פרויקטים הנדסיים appeared first on סאגה פיקוח.

]]>
https://saga-inspector.co.il/2018/05/25/%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%94-%d7%9c%d7%a0%d7%99%d7%94%d7%95%d7%9c-%d7%a4%d7%a8%d7%95%d7%99%d7%a7%d7%98%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%a0%d7%93%d7%a1%d7%99%d7%99%d7%9d/feed/ 0
משרדי פיקוח וניהול פרויקטים https://saga-inspector.co.il/2018/05/25/%d7%9e%d7%a9%d7%a8%d7%93%d7%99-%d7%a4%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%97-%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%94%d7%95%d7%9c-%d7%a4%d7%a8%d7%95%d7%99%d7%a7%d7%98%d7%99%d7%9d/ Thu, 24 May 2018 22:09:50 +0000 https://saga-inspector.co.il/?p=1342 אחד מהמקצועות החשובים בענף הבנייה הוא ללא ספק פיקוח וניהול בנייה. זהו תחום ספציפי שבו יש לפקח ולתכנן משאבים ניהול מגוונים ורבים. יש להיות יצירתיים בעלי ידע הנדסי נרחב וכן ידע טכני במערכות שמשמשות למגורים ולמסחר. יש לציין, כי באמצעות משרדי פיקוח וניהול פרויקטים, ניתן יהיה לחסוך הרבה כסף וכן, למנוע טעויות בניה, כך שמי […]

The post משרדי פיקוח וניהול פרויקטים appeared first on סאגה פיקוח.

]]>
אחד מהמקצועות החשובים בענף הבנייה הוא ללא ספק פיקוח וניהול בנייה. זהו תחום ספציפי שבו יש לפקח ולתכנן משאבים ניהול מגוונים ורבים. יש להיות יצירתיים בעלי ידע הנדסי נרחב וכן ידע טכני במערכות שמשמשות למגורים ולמסחר. יש לציין, כי באמצעות משרדי פיקוח וניהול פרויקטים, ניתן יהיה לחסוך הרבה כסף וכן, למנוע טעויות בניה, כך שמי שבונה ומשקיע על ניהול מקצועי של פרויקט הבניה, יוכל להיות שקט שיש לו מבנה בעל ערך ולא תהיינה חריגות בנייה, חומר גלם זול לבניה שייתן את אותותיו בבלאי מהיר של המבנה, בעלי המקצוע יהיו מובחרים וישולבו בכל הליך, על פי ההוראה והסדר של מנהל הפרויקט.

ישנה טעות נפוצה ובולטת, בקרב אנשים רבים שבונים בית פרטי במיליונים ואינם משקיעים בפיקוח הבנייה, מה שעשוי לעלות להם סכום כפול ומכופל, כשיתגלו טעויות בבניה, או בלאי מואץ, כי הקבלן היה מעוניין לחסוך והביא כוח אדם זול וחומרי בנייה ירודים.

ממש כמו שתזמורת זקוקה למנצח כך בנייה חייבת בפיקוח

יש להבין היטב את המשמעות של המשפט הזה, היות ובנייה הינו הליך מסורבל שיש לדעת נכון את הלוגיסטיקה הנכונה, בכדי להשתלט נכון ולסיים בזמן את כל ההליכים ושלבי הבניה השונים. לא לחינם, אנו עדים לכך שבתי המשפט, מלאים בתיקים בגין ליקויי בנייה שתבעו בעלי הנכסים את הקבלנים, בכדי להקל על עצמכם ולגרום לעוגמת נפש ולהוצאה של כספים רבים ומיותרים, כדאי כי תפנו אל משרדי פיקוח וניהול פרויקטים, שיסייעו לכם בכל הלוגיסטיקה הנכונה בפרויקט, מתחילתו ועד סופו, כך שתהיו רגועים יותר שאתם נמצאים בידיים טובות ובטוחות והנכס שלכם יהיה תמיד בעל ערך רב ובטיחותי יותר.

מניעה של חריגה מהתקציב, היא גם סמכות נוספת של מנהל פרויקט בפיקוח הבנייה. כאשר אתם מוגנים בכל המישורים, תהיו בטוחים יותר. את כתב הכמויות, התכניות, בעלי המקצוע, בחירת חמרי הגלם, שלבים של הקמת תשתיות, יהיו תחת הפיקוח המלא של מפקח הבניה.

לקבל את התמורה ההולמת בפיקוח וניהול פרויקטים

קבלנים ובעלי בתים או מבנים מסחריים, כאשר הם מתכננים את הבנייה של הנכס שלהם, יודעים בבירור, כי התמורה של ניהול ופיקוח על פרויקטים, יעניק את התמורה המלאה בהשקעה ואף מעבר לכך. יש לערוך חוזה מסודר שיגדיר את המחיר של הפיקוח משלב ההתחלה ועד הסוף, מה יהיה תפקידו של מפקח הבנייה, מה יהיו לוחות הזמנים, דוחות שיש להפיק בכל שלב סיום וכן הלאה.

על מפקח הבניה, להפעיל הרבה כושר יצירתיות בכדי לתכנן נכון את כל השלבים, על מנת למצוא פתרונות הולמים במצבים שונים של טעויות בבניה שניתן יהיה לתקנם, כאשר מנהל פרויקט שהוא מהנדס במקצועו יוכל לפתור .

The post משרדי פיקוח וניהול פרויקטים appeared first on סאגה פיקוח.

]]>
חברות פיקוח https://saga-inspector.co.il/2018/05/25/%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%a4%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%97/ Thu, 24 May 2018 22:09:27 +0000 https://saga-inspector.co.il/?p=1340 בכל בנייה של מבנה, אם בית, מבנה מסחרי, ציבורי, בניין מגורים ועוד, יש לדאוג לפנות אל חברות פיקוח בנייה, אשר תוכלנה לסייע בכל תכנון ויישום הפרויקט שברצונכם לבצע. באמצעות ניהול נכון ובקרה, ניתן יהיה לעבור כל שלב ולמנוע טעויות או כאבי ראש מיותרים. תכנון נכון בצוות מקצועי של מהנדסים ובעלי מקצוע שמעורבים בפרויקט, יהיה קל בהרבה […]

The post חברות פיקוח appeared first on סאגה פיקוח.

]]>
בכל בנייה של מבנה, אם בית, מבנה מסחרי, ציבורי, בניין מגורים ועוד, יש לדאוג לפנות אל חברות פיקוח בנייה, אשר תוכלנה לסייע בכל תכנון ויישום הפרויקט שברצונכם לבצע. באמצעות ניהול נכון ובקרה, ניתן יהיה לעבור כל שלב ולמנוע טעויות או כאבי ראש מיותרים. תכנון נכון בצוות מקצועי של מהנדסים ובעלי מקצוע שמעורבים בפרויקט, יהיה קל בהרבה יותר לסיים נכון ובאופן מושלם את הפרויקט.

עלות התכנון, היא המחיר של התכנון האדריכלי וכן תכנן אדריכלי, מודד קרקע, יועצי חשמל, מהנדס השלד, הוצאות נוספות כגון צילומים הדפסות, אינסטלציה וכן בדיקה של הבטון. 10% מעלות הבנייה טמונה במרכיב זה. ההתחלה של כל בנייה , מתחילה בשלד של המבנה וכן ההתאמות לתכנית הבניה. כדאי לברר לפני אם בבית פרטי, מדובר בדו משפחתי או בית בודד, כך שניתן יהיה לתכנן נכון את בניית השלד, כלומר עם קיר משותף או ללא קיר משותף.

תכנון נכון וקונסטרוקציה יציבה

יש לבצע את התכנון הנכון וקונסטרוקציה יציבה של המבנה. חלק ניכר וחשוב של עבודת חברות פיקוח הינו לבצע פיקוח קפדני על הקונסטרוקציה ועל גג הרעפים בבתים הפרטיים. נושא הניקוז חייב להיות גם בחשיבות גבוהה וכן האיטום של הבית. כל השלבים השונים של הבנייה מצריכים ידע ושילוב נכון של בעלי המקצוע, על פי השלבים של הבנייה. גם איטום חדרי הרחצה חשוב, כך שלא יחדרו מים ויגרמו לנזילה לקומות התחתונות.

התייעצות עם מהנדס ואדריכל, יוכלו לתת לכם אינדיקציה, מה תהיינה העלויות. ניתן יהיה לבנות את המבנה שעליהם חלמתם, או הבית, מבלי להיכנס להוצאות שלא תהיינה צפויות. את התכנו של הבית, יש להתחיל כבר בהתייעצות עם רכישת המגרש. ייתכן ומבנה המגרש, על פי תוכנית המתאר, אינו יתאים או שהמפקח הבנייה, יורה לכם על מציאת מגרש אחר, בגלל הצמידות שלו לאזור או מבנה שייפגם בתכנית הבניה ובמבנה בכלל.

בחירת חומרי גלם ופיקוח על תקציב הבנייה בנוסף

יש לציין, כי מפקחי הבנייה, יש להם כמה וכמה תפקידים מרכזיים, כמו , כל נושא התקציב  נמצא תחת הפיקוח של מפקחי הבנייה. יש שליטה מלאה והמפקחים משתדלים כמה שיותר, להיצמד לתכנית ולתקציב. זו הדרך שבעלי בתים ומבנים שונים, בתכנון הפרויקט ויישומו, חוסכים המון כסף, כך שהתשלום על הפיקוח והליווי בבניה, הופך להיות הוצאה שולית.

בררו לגבי המחיר, האם ניתן לשלם חודשית למפקח הבניה, כמה זמן ייקח כל הפרויקט, כך שתראו כי הוצאה זו, תשתלם לכם, כאשר תקבלו בית מושלם ללא חריגות וטעויו בבניה, כאשר הוא בנוי ממיטב חומרי הבניה בשוק.

The post חברות פיקוח appeared first on סאגה פיקוח.

]]>